Duchy Jeremiego

ID produktu: 1641653
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Robert Rient
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2017
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Duchy Jeremiego


Tego głosu dziecka, mówiącego o Zagładzie, nie da się już zapomnieć. Przejmująca powieść o odkrywaniu własnej tożsamości i mierzeniu się ze stratą.
Duchy Jeremiego to przejmująca narracja dwunastolatka, konfrontującego się z chorobą mamy i własnymi demonami. Nie było w polskiej prozie powieści, która mierząc się z tematem rodzinnych upiorów, wybrzmiewa głosem tak świeżym i przejmującym. Duchy Jeremiego to portret rodziny uwikłanej w historię Zagłady, ale przede wszystkim kameralna, intymna opowieść o nadwrażliwym chłopcu, doświadczającym jednego z najtrudniejszych momentów w życiu każdego człowieka odchodzenia mamy. Literatura dowodząca pisarskiej dojrzałości i wrażliwości. Napisana niepokojącą, naiwną frazą, nad którą autor ma pełną kontrolę.

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
296
Rok wydania
2017
Szerokość [cm]
13.5
Wysokość [cm]
20.5
Autor
Robert Rient

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Egmont Elena. Tajemnica Avaloru - 224997, WDS Sandomierz Tiara i korona T.2 - 202358, Rebis Przez ciemne zwierciadło - 87255, Otwarte Nie tak łatwo być Czesławem , Impuls Manipulacje w postępowaniu karnym (203374), Stapis Teraz mogę wszystko Być kobietą dojrzałą, REA Antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Miłość, Radość, Szczęście, LTW Przez góry, doliny.. Anna Rey, Konstantowa Potocka, Vesper Opowieści miłosne. Śmiertelne i tajemnicze, KŚ. Wojciecha Odważni. Walka o honor zaczyna się w domu, PORADNIA K Chłopiec motyl, Amber Ostatnie dziecko wyd. 2, Prószyński Media Paw Co Ogon Miał Z Przyjaźni (30629914), Aksjomat Świat dziecka. Książeczka bystrego malucha. , Express Publishing Smiles 6 PB Express Publishing, Wilga Smutna Baba-Jaga- Klasyka Polska, Skrzat WARZYWA I OWOCE MALUCHY KOLORUJĄ, Otwarte JA NIE LECZĘ JA UZDRAWIAM PRAWDZIWA TWARZ POLSKICH BIOENERGOTERAPEUTÓW