Dzienik diabła

ID produktu: 1811661
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Autor: Robert Wittman, David Kinney
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2018
Złóż zamówienie przez telefon: 12 397 55 66
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Dzienik diabła

 

 

 

Były agent FBI Robert K. Wittman i zdobywca Nagrody Pulitzera David Kinney stworzyli detektywistyczną opowieść ujawniającą szczegóły historii, która wydarzyła się naprawdę.
Pod koniec wojny odkryto dziennik Alfreda Rosenberga. Szczegółowo zbadany podczas procesów norymberskich, pokazał człowieka, który był jednym z najbardziej wpływowych nazistów znajdujących się w otoczeniu Fhrera. Stał się ideologicznym architektem III Rzeszy. Zaszczepił w umyśle Hitlera skrajny antysemityzm i teorię wyższości rasy aryjskiej.
Rosenberga skazano i stracono. Jego dziennik zaś zniknął w tajemniczych okolicznościach.
2001 rok. Agent FBI Robert K. Wittman dowiaduje się, że ktoś próbuje sprzedać dziennik za milion dolarów. Wszyscy mają powody, by ukrywać prawdę: i niemiecka prokuratura, która pozwoliła wywieść dowód z Niemiec, i człowiek będący w jego posiadaniu. Rozpoczyna się polowanie.
Dziennik diabła to relacja pościgu za dokumentem, który zdradza najintymniejsze szczegóły funkcjonowania III Rzeszy. Zapiski Rosenberga, jego rozmowy z Hitlerem i nieustanna rywalizacja z Goebbelsem, Himmlerem i Goeringiem ujawniają detale funkcjonowania nazistowskiego reżimu. Dają wgląd w psychikę człowieka, który stworzył podwaliny największej zbrodni w dziejach ludzkości Holokaustu.

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
480
Rok wydania
2018
Szerokość [cm]
15.8
Wysokość [cm]
22.5
Autor
David Kinney
Robert Wittman

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Nasza Księgarnia Rok w mieście, Skrzat Kolorowanka z naklejkami. Statki wodne - 186610, MARCO POLO Przewodnik. Gdańsk, WAM Przewodnik po filozofii języka , Egmont Mistrzowie Komiksu. Nemo - Berlińskie róże, Prószyński i S-ka Tytus, Romek i A'Tomek - Księga 10 w.2017 (246743), Agora Dzieła S. Lem Tom 07 - Bajki Robotów, Bukowy Las W śnieżną noc - John Green (139217), Szaron Miłość Działa, Kaktus Kocie kapelutki, PIW Paradoksy wolności , Polskie Wydawnictwo Muzyczne Czarno na białym, czyli jaki kolor ma muzyka , WDS Sandomierz Droga krzyżowa Ot, Księgarnia Akademicka W poszukiwaniu spójności wspólnotowej, Olesiejuk Moja pierwsza kolorowanka. Zwierzęta, Kobiece MAGNAT MANHATTAN TOM 1