Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Imiona - Dla Antoniego

Praca zbiorowa
ID produktu: 1444559
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Imiona - Dla Antoniego

 

Mówi się, że Miłość niejedno ma imię. Jednym z nich jest przyjaźń. Jeśli znasz jakiegoś Antoniego, i jest on dla Ciebie ważną osobą, jeśli chcesz Mu za coś podziękować, wyrazić wdzięczność przez podarowanie czegoś malutkiego, to ta książeczka jest właśnie dla Ciebie.

 

Seria Imiona powstała z myślą o osobach szukających niewielkiego upominku dla najbliższych, przyjaciół i znajomych. Kolorowe zdjęcia i mądre myśli pomogą im dobrze przeżyć każdy dzień. To miły prezent dla tych, których kochamy i lubimy.

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
32
Rok wydania
2016
Seria
Imiona
Autor
Praca zbiorowa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zielona Sowa Już czytam! Słoń w składzie porcelany (209472), Zakamarki Mama Mu na drzewie i inne historie - 103540, LTW Nieznanym szlakiem. Nowele w.2011 - 99485, Pascal Praktyczny przewodnik - Grecja w.2014, Dreams Denazen II.Toksyna , Olesiejuk Słownik Harald G ang - pol, pol - ang z rozmówkami, Delta W-Z Oficyna Wydawnicza ABC rozmnażania roślin przez sadzonki, SBM Szkolny słownik ang - pol, pol - ang SBM, Biblios Biblioteczka opracowań nr 015 Nie-Boska komedia, Zysk i S-ka Turban mistrza Mansura, Znak Idealna (207470), HARLEQUIN Miesiąc na Karaibach Zdarzyło się w Paryżu, NoName Zagadki o roślinach i grzybach