Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Marzyciel Tom 1 Strange The Dreamer

Laini Taylor
ID produktu: 1811537
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

To marzenie wybiera marzyciela, a nie odwrotnie.
Lazlo Strange od zawsze marzył, aby poznać tajemnice zaginionego miasta Szloch. Jako sierota, a potem skromny bibliotekarz, nawet nie przypuszczał, że ma szansę na odbycie kosztownej wyprawy przez pustynię Elmuthaleth do miejsca, gdzie mieszkają mityczni wojownicy. Dopóki sami nie przekroczyli bramy Wielkiej Biblioteki i nie zaproponowali wyprawy... komuś innemu.
Tu liczy się czas i każda podjęta decyzja. Przed Strange'em pojawią się wybory, których nie sposób dokonać, żal, którego nie da się wyleczyć, oraz magia tak prawdziwa, jakby istniała naprawdę.
Zanurz się w świecie pełnym skrywanych od wieków tajemnic, marzeń niebieskich jak opale, jak skrzydła ważki czy niebo, niezwykłych snów, które dyktują zmysły.
Czytając Marzyciela, zapomnisz, co jest snem, a co jawą.

Specyfikacja

Gatunek
Fantasy
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
512
Rok wydania
2018
Format [cm]
13.5x21.3
Autor
Laini Taylor

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Egmont Księżniczki TW - 189255, Debit Nic, co ludzkie , nie jest ci obce - 82459, Skrzat Skarżypyta (96852), Arkady O kocie, który został czarodziejem, Copywrite Designs Barbie. Life is sweet - Kolorowanka, naklejki - 197176, Edycja Świętego Pawła Aniołek Krzyś uczy dzieci modlitwy - 124734, Express Publishing Career Paths: Security Personnel , Longman Pearson Yazoo 2 SB CD , Amber Love Me Never - 228551, MG Idiota - 187995, Liwona Podesty ruchome w pytaniach i odpowiedziach, WSiP Zestaw Mechanik pojazdów samochodowych M.18 WSiP, Papilon Angry Birds. Poppy i jeden żart za daleko, Arkady Jak zostać tancerzem, Mała Kurka Szczuroburger, WAM Kalendarz 2018 Opiekunowie Polski (250260), Bellona Kochałam Stalina, Poligraf Podróże z Ewą przez lądy i oceany, Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza Magiczny świat Ewy i Elenki