Literatura sensacyjna i grozy

Mroczna toń (234543)

A.J. Banner
ID produktu: 1459500
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: A.J. Banner
  • Gatunek: Thriller
  • Liczba stron: 304
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2017
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Znam łacińską nazwę każdej rozgwiazdy, ale nie pamiętam własnego nazwiska. Wszystko jest dla mnie nowe, czuję się jak zafascynowane światem dziecko, a nie trzydziestoczteroletnia kobieta wracająca do zdrowia po urazie głowy. Podobno uczyłam na uniwersytecie w Seattle, ale nie pamiętam. Miałam życie. Teraz mam tylko tę wyspę, męża, który nie odstępuje mnie na krok i dziwny, powracający sen.
W rzadkich przebłyskach pamięci układam mozaikę ze wspomnień, która różni się od tego, co mówi Jacob. Coraz bardziej zdezorientowana krok po kroku docieram do prawdy, ale ktoś próbuje mi przeszkodzić. Muszę być szybsza.
 

Specyfikacja techniczna

Gatunek
Thriller
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
304
Rok wydania
2017
Wysokość [cm]
21.5
Szerokość [cm]
14.5
Autor
A.J. Banner

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Zielona Sowa W świecie baśni i legend. Królowa Śniegu i inne - 229588, Storybox Niemyte dusze audiobook - 204958, Oxford Incredible English 2E 3 CB , Incood Szkicownik , Pascal Internet złych rzeczy, Aksjomat Matematyka z wesołym kangurem GIM niebieski (133222), Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego GIJA. Podręcznik do nauki języka litewskiego (135036), Bezdroża Kotlet na wynos, czyli autostopem za równik, Nowik Domino & kości. Łamigłówki - sprawdź swoje umiejętności logiczne, Bila Słownik pol.-ang.ang.-pol.pojęć i kon. matemat., Arkady Milion mandali. Można je tworzyć, drukować i malować (książka + CD) - WIKR-1016327, Timof i cisi wspólnicy Szósty rewolwer T.3 Więzy, Krzesiek Kolorowanka. Wesołe zwierzaki - Na świecie, Edgard Kapitan Nauka. Odkrywam świat. W domu, MAG Czarnoskrzydły. Znak Kruka. Księga 1