Książki dla młodzieży

Pakiet - Dawca

Lois Lowry
ID produktu: 1451675
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Lois Lowry
  • Liczba stron: 1210
  • Oprawa: Pudełko
  • Rok wydania: 2015
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

W skład pakietu wchodzą cztery tomy bestsellerowej serii Dawca:
Dawca
W społeczności, w której żyje Jonasz, wszystko jest idealne. Specjalnie dobrane kobiety rodzą dzieci, które trafiają potem do odpowiednich jednostek zwanych komórkami rodzinnymi. Każdy ma przypisanych rodziców i pracę. Nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, by zadawać pytania. Wszyscy są posłuszni. Nie ma konfliktów, nierówności, rozwodów, bezrobocia, niesprawiedliwości ani możliwości wyboru. Wszyscy są tacy sami. Z wyjątkiem Jonasza.
Skrawki błękitu
Bądź dumna ze swego bólu, powiedziała matka. Jesteś silniejsza od tych, którzy go nie zaznali.
Kiedy Kira, utalentowana dziewczynka z okaleczoną nogą, zostaje sierotą, musi walczyć o przetrwanie w brutalnej, prymitywnej społeczności, zaślepionej własnymi uprzedzeniami. Według mieszkańców wioski jest leniwa i bezużyteczna najlepiej byłoby, jak wcześniej innych, porzucić ją na żer dzikich bestii
Posłaniec
Odkąd Matty przybył do wioski sześć lat temu, z niesfornego chłopca wyrósł na odpowiedzialnego młodzieńca. Kierując się wizjami ślepego mentora, Matty przenosi wiadomości przez otaczający ich las. Tylko on jeden umie bez szwanku przedrzeć się przez śmiertelnie groźne pułapki i ma nadzieję, że w końcu zasłuży na miano posłańca.
Syn
Kiedy morze wyrzuciło ją na brzeg, nikt nie wiedział, że pochodzi ze społeczności, w której nie istnieją kolory i uczucia. Że w wieku lat trzynastu stała się Naczyniem. Że jako czternastolatka nosiła Produkt. Że ukradziono go z jej ciała. Claire urodziła syna, ale nigdy nie dowiedziała się, co się z nim stało. Jak ma na imię? Czy w ogóle wciąż żyje?
Miała o nim zapomnieć, ale okazało się to niemożliwe. Teraz nie cofnie się przed niczym, by odnaleźć dziecko, nawet jeśli będzie to wymagało niewyobrażalnej ofiary.
 
 
 
 

Specyfikacja

Oprawa
Pudełko
Liczba stron
1210
Rok wydania
2015
Wysokość [cm]
19.8
Szerokość [cm]
12.8
Seria
Dawca
Autor
Lois Lowry

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Audio Liber Ali Baba i czterdziestu rozbójników. Audio 2CD - 142582, Nowa Era Fizyka GIM 3 To jest fizyka ćwiczenia w.2016, GWO Język Polski GIM Nauka O Języku 2/1 ćw w.2010, Novae Res Gniazdo dumy (187962), Fenix Auta marzeń, ASTRUM Świadek. Służby specjalne. Wydział V, Harmonia Zacznij od samogłoski, SBM Wyliczanki wierszyki o cyferkach, Książkowe Klimaty Koniec punku w Helsinkach - 242596, Septem Bieganie metodą Gallowaya. Ciesz się zdrowiem... - 232075, Martel Pieczywo Siostry Marii, Greg Najgroźniejsze zwierzęta świata Wiersze twarda okładka, Media Service Zawada 500 naklejek stacyjkowo, Filia Pośród żółtych płatków róż, Operon Informatyka LO Ciekawi świata ZP w.2012 OPERON, Novae Res AWARIA, Olesiejuk Strażak Sam. Strażackie ABC