Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi

Pax

Pennypacker Sara
ID produktu: 1417782
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Książka Roku 2016 portalu LubimyCzytać.pl!

PAX to wzruszająca i ponadczasowa opowieść o chłopcu i jego lisie (lub lisie i jego chłopcu), o stracie i miłości, dzikiej naturze i wolności oraz wojnie. Dynamiczna akcja, głębokie emocje i uniwersalne tematy czynią z tej książki nowoczesną klasykę na miarę Małego Księcia.
Odkąd Peter uratował osieroconego liska, on i Pax byli nierozłączni. Pewnego dnia dzieje się jednak coś, czego Peter nigdy by się nie spodziewał: jego ojciec idzie do wojska i chłopiec musi się przeprowadzić do dziadka, którego słabo zna i raczej nie lubi (ze wzajemnością) a lisa wypuścić do lasu.
Jednak już pierwszej nocy Peter wymyka się z domu dziadka i wyrusza do swojego, oddalonego o 500 kilometrów, gdzie ma nadzieję zastać Paxa.
Lis w tym czasie musi się nauczyć, jak przetrwać w dzikim lesie, i na nowo odkryć świat ludzi i zwierząt. Nigdy jednak nie traci nadziei, że jego chłopiec po niego wróci.
Czy dwunastolatek dotrze sam do domu? I czy odnajdzie tam Paxa?
Sara Pennypacker oddaje w nasze ręce pięknie napisaną, wprost urzekającą opowieść o dorastaniu i najistotniejszych prawdach, które decydują o tym, kim jesteśmy.
Pax to książka, która jest jak lis Pax: na wpół dzika i absolutnie piękna.
New York Times
Zaskakująca opowieść, która powinna być obowiązkową wspólną lekturą dzieci i dorosłych.
School Library Journal
Porażająco szczery, piękny, a chwilami łamiący serce PAX to po prostu arcydzieło.
Katherine Applegate, autorka książki "Jedyny i niepowtarzalny Ivan"Strony: 300, Format: 135x205 cm
Rok wydania: 2016, oprawa: broszurowa

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
300
Rok wydania
2016
Szerokość [cm]
20.5
Wysokość [cm]
13.5
Autor
Pennypacker Sara

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zielona Sowa ZIELONA SOWA Graj z sówką, owoce - 3532, WMG The Christmas Collection, WMG Rock Captain Beefheart Lick My Decals Off, Baby, UMP Before Me, WMG Hail To The King, Olesiejuk Obrazki dla maluchów. Dbaj o zdrowie (161396), Media Service Zawada Mia and Me 4 Prawdziwy elf + DVD - 149112, WDS Sandomierz Czytaj i baw się. Arka Noego - 225734, M wydawnictwo Adhortacja Amoris Laetitia. O miłości w rodzinie - 196213, Wydawnictwo św. Stanisława BM Koniec nocy. Wyznania nawróconego terrorysty - 80480, Wydawnictwo Księży Sercanów Świt Przyszłości. Święty JPII do młodych - 199920, Szaron Imiona Ducha Świętego - 196188, Nasza Księgarnia Dziennik cwaniaczka 11. Ryzyk-fizyk - 227555, ExpressMap Comfort! Map&Guide Poznań 2w1 , Edycja Świętego Pawła Pamiętam 3 Będzie dobrze, WIR Mój pierwszy dzienniczek, SBM Polska. Podróże marzeń (155045), Arti Złota Księga Bajek (114994), Wolters Kluwer Prawo Karne Skarbowe. Schematy. Tabele...