Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi

Piratka

ID produktu: 1764157
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

.

Pozwólcie sobie przedstawić: Jej królewska mość, król piratów, Madlen.
Czy piratem zawsze musi być niezbyt sympatyczny mężczyzna z brodą, drewnianą nogą i papugą na ramieniu? Nie tylko. Zastanówmy się jednak - czy dziewczyna może być królem piratów? I proszę nas nie poprawiać właśnie królem, a nie królową. Właśnie, że tak!
Madlen jest królem piratów i pogromcą morskich potworów. Nie boi się byle czego, pokonała złego Siwobrodego i przejęła jego tytuł, skarby i statek. Uwielbia skrzynie pełne kosztowności i nie rozstaje się ze swoją strzelbą choć rzadko ma okazję jej używać. Lubi dobrze zjeść i nie przejmuje się konwenansami, w końcu na niejednej fali ją burza huśtała.
I tak się właśnie zdarzyło - w czasie jednej z burz bardzo wysoka fala zmywa ją z pokładu, przez co załoga zostaje bez swojego kapitana, a Madlen czeka wiele przygód.
Zamieszka na pokładzie statku o dźwięcznej nazwie Rumsztyk, który niegdyś był statkiem-widmem, zaprzyjaźni się dwiema syrenami, które wraz rodzicami mieszkają w przepięknym i obfitującym w skarby mórz podmorskim pałacu, wejdzie w posiadanie sympatycznego szczura, którego nazwie Szkorbut i będzie musiała odgadnąć tajemnicę złego smoka oraz odkryć prawdziwe intencje pewnej pani generał.
A poza tym, do stu przegniłych ślimaków, tę książkę trzeba przeczytać!

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
136
Rok wydania
2018
Wysokość [cm]
21
Szerokość [cm]
21
Autor
Magdalena Kalupa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Czuczu Od słowa do słowa, Tu mieszkam (9669), WMG Massenet Herodiade, WMG Rock Iron Butterfly Triple Album Collection, Muza Psy spadają - 38217, Pomoc Z papieżem Franciszkiem dla odnowy Kościoła - 233896, Wilga Akademia malucha. Ćwiczenia trzylatka, Novae Res Zakręty losu T1 (94845), Harmonia Koło ucha brzęczy bąk, Helion Mistrzowski zespół sprzedaży, Universitas Czarodziejski flet tekst i konteksty, Słowo / Obraz Terytoria Poeta w labiryncie historii, Panorama Karnet ślubny Premium 1 + koperta (248966), Oficyna Naukowa O państwie, prawie i polityce, KŚ. Wojciecha Prawo kościoła na co dzień. Małżeństwo konkordatowe, Egmont DIY. Żyj pięknie!, WMG Platinum 2013, The Farm 51 Necrovision - Hardcore Edition, ESD, Sielski Zenon 8 wierszyków dla małych smyków - Uczta czarownic, Fronda Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków