Opis
Specyfikacja
Opinie (4)
Pytania i odpowiedzi (2)

Pure Farming 2018 Edycja Premium PC

ID produktu: 979992
Zobacz produkty podobne
(4)
Rekomendacja eksperta
Wciel się w rolnika zajmującego się swoim gospodarstwem!  Korzystaj z najnowszych maszyn! Możliwość podróży między kontynentami pozwala uprawiać charakterystyczne dla danego regionu plony!

Opis produktu

 

.

 

Edycja Premium gry Pure Farming 2018 zawiera:

 • Grę Pure Farming 2018
 • Cyfrowy poradnik farmera
 • Kolekcjonerski plakat
 • Naklejki producentów maszyn
 • Drewniany głośnik bluetooth
 • Zestaw pocztówek

 

 

Zostań Światowym Farmerem!

 

Korzystaj z najnowszych technologii i licencjonowanych nowoczesnych maszyn, aby zarządzać wszystkimi elementami pracy współczesnego rolnika – od kultywatorowania i uprawiania plonów po hodowlę zwierząt i produkcję biomasy. Podróżuj między Europą, Azją i obiema Amerykami, aby uprawiać charakterystyczne dla danego regionu plony, takie jak konopie przemysłowe, kawa, wiśnie czy oliwki, korzystając ze specjalistycznego sprzętu. Graj tak, jak lubisz: trzy zupełnie odmienne tryby gry sprawiają, że ta gra jest właśnie dla Ciebie – niezależnie od tego, czy jesteś weteranem symulatorów rolniczych czy też entuzjastycznym początkującym.

 

 

Cechy gry:

 • WSZYSTKO W JEDNYM - Spróbuj swoich sił we wszystkich możliwych aspektach współczesnego rolnictwa, takich jak hodowla zwierząt, sadownictwo, szklarnictwo, uprawa polowa, produkcja biomasy i inne.
 • W 100% LICENCJONOWANE MASZYNY - Korzystaj z pieczołowicie odtworzonych pojazdów takich marek jak Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi i wiele innych. Dzięki maszynom przeniesionym do gry z wielką dbałością o detale – nawet tak drobne jak waga i fizyka pojazdu – gracze mogą naprawdę się dowiedzieć, jak to jest kierować współczesnym gospodarstwem.
 • OGÓLNOŚWIATOWE ROLNICTWO – Podróżuj pomiędzy gospodarstwami położonymi we Włoszech, w Kolumbii, Japonii i w stanie Montana w USA. Uprawiaj rośliny charakterystyczne dla określonych regionów i korzystaj ze specjalistycznych maszyn niewidzianych dotąd w symulatorach rolniczych, takich jak sadzarka do ryżu, kombajn do konopii przemysłowych i inne.
 • ROLNICTWO DLA KAŻDEGO – Trzy różne tryby gry przeznaczone dla graczy o odmiennym podejściu do grania. Ciesz się wolnością prowadzenia współczesnego gospodarstwa i staw czoła wszystkim związanym z tym wyzwaniom w trybie „Swobodna rozgrywka”, opanuj tajniki rolnictwa w trybie „Moje pierwsze gospodarstwo” lub sprawdź swoje umiejętności w „Wyzwaniach rolniczych” nastawionych na wykonanie konkretnego zadania.
 • NATURA JEST PIĘKNA – Podziwiaj zapierające dech w piersiach pejzaże czterech kontynentów, oddane graficznie z niebywałym realizmem.

 

Specyfikacja

Typ
Preorder
Ice Flames
CD/DVD
Symulacja
Jeden gracz
Angielska
Polska (napisy)
64 bit
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Intel Core i5 2.3 GHz
2 GB
nVidia GeForce GTX 560
Klawiatura
Mysz

Opinie (4)

(4)
Opinia potwierdzona zakupem
gra wspaniała
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (2)

Witam mam pytanie czy różnica gier w ofercie morele.net Pure Farming 2018 a Pure Farming 2018 Edycja Premium PC jest jedynie w dodatkach tj. Cyfrowy poradnik farmera, Kolekcjonerski plakat, Naklejki producentów maszyn, Drewniany głośnik bluetooth, Zestaw pocztówek, a sam gra jest taka sama czy jednak w grze są jeszcze jakieś dodatki. Pozdrawiam

Witam,
zestawy różnią się tylko dodatkami, które wymienione są w wersji premium. Gra jest taka sama.
Pozdrawiam.

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (4)

Pytania i odpowiedzi (2)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Olesiejuk Biblioteczka niedźwiadka. Trzy kaczuszki (171247), Napoleon V Rajmund III i upadek Jerozolimy 1140-1187 2015 - 182566, Prószyński i S-ka W Dolinie Królów. Howard Carter i odkrycie grobowca Tutanchamona, VIDEOGRAF Karawana renegatów (234412), Greg Syzyfowe prace z oprac. okleina, WMG Greatest Hits: God's Favorite Band - Green Day, Aksjomat Kacper nie dba o zabawki , HarperCollins Zdobyć Rosie. Czas próby, REA Zachowuj się! , Illuminatio Ladies man, Ameet LEGO(R) Star Wars. Akademia szturmowców , Daedalic Entertainment Blackguards: Deluxe Edition Steam Key GLOBAL, Dwie Siostry Księga ryków, Bezdroża Aktywnie po Polsce. Przewodnik dla ludzi pełnych energii (wyd. 1), Korporacja Ha!Art Przełożona w Normie, CD-CONTACT Czas Na Disco Vol. 1 , WOKÓŁ NAS Kalendarz nauczyciela A5 dzienny Albit czarny 2018/19 (1279-CZARNY), ibis/books Polskie pieśni patriotyczne, Stroboskop Sylvio Steam CD Key