Słońce świeci wszystkim

Monika Szwaja
ID produktu: 1490177
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Autor: Monika Szwaja
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2016
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Słońce świeci wszystkim

 

"Słońce świeci wszystkim - tytuł zbioru opowiadań Moniki Szwai to także hasło, którym pisarka kierowała się, tworząc swoje kolejne powieści. Świat wymaga od nas powagi i determinacji, ale nie wolno zapominać, że tym, co daje nam siłę do życia, jest uśmiech i optymizm - a te z pewnością każdy z Państwa odnajdzie w niniejszym tomie.
W książkach Moniki Szwai świat przedstawiony jest światem prawdziwym, światem zwyczajnych ludzi. Realia są przeważnie do sprawdzenia, zaś bohaterzy czasami do złudzenia przypominają przyjaciół i znajomych Moniki. Zwłaszcza ci z drugiego planu. Główni bohaterowie są wymyśleni, a akcja jest fikcyjna, ale - na obraz i podobieństwo rzeczywistości naszej codziennej. Ponieważ zaś nasza rzeczywistość potrafi być niesłychanie barwna i interesująca - perypetie wymyślonych i składaków również takie bywają; często z porządną domieszką prawdziwego romantyzmu.

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
336
Rok wydania
2016
Szerokość [cm]
14.4
Wysokość [cm]
20.7
Autor
Monika Szwaja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Skrzat W moim małym świecie. Moje zoo (122389), Ameet Disney Pixar Auta - 226049, Wydawnictwo MD Monika Duda Bajeczki z naklejkami - Kurczaczek Lizaczek - 163901, SPES Modlitwa dzieci Bożych, Pomoc Nieporadnik małżeński - 194396, Storybox Niehalo audiobook - 204795, Acuatica Moje pierwsze hiszpańskie słowa - Ubrania i pogoda (153763), Studio Astropsychologii A jeśli już jesteś w Niebie, Helion Jak się nie pomylić, czyli potęga matematycznego myślenia, Literackie Listy Lem-Mrożek 1956-1978, Mira Dotyk zła w. 2018, Studio Astropsychologii Chi Kung teoria i praktyka, Olesiejuk Biblioteczka malucha W dżungli, Nortom A prawda była taka. Wspomnienia partyzanta AK, Books And Fun Auta. Kolorowy świat zabaw i świetne pomysły na spędzenie czasu, Martel Uczę się rysować z pandą