Literatura obyczajowa

Tajemna historia

Autor: Donna Tartt
ID produktu: 1325526
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Donna Tartt
  • Liczba stron: 608
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2015
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Jedna z najważniejszych powieści końca XX wieku.
Richard Papen rozpoczyna studia w ekskluzywnym college'u w Nowej Anglii. Dołącza do grupy inteligentnych, ekscentrycznych studentów filologii klasycznej, którzy pod wodzą charyzmatycznego wykładowcy odkrywają sposób myślenia i życia niemający nic wspólnego z monotonną egzystencją ich rówieśników. Kiedy jednak eksperymenty z narkotykami, alkoholem i seksualnością nie przynoszą odpowiedzi na pytanie, jak daleko można się posunąć, dochodzi do morderstwa.
Czy da się uniknąć jego konsekwencji? Czy można zabić i nie zostać ukaranym? I czy możliwe jest, by morderstwo w żaden sposób nie zmieniło mordercy?
Tajemna historia" to pełna napięcia, intelektualna opowieść o moralności, sztuce, karze i odkupieniu. Ale też o błędach młodości, oczekiwaniach wobec innych i samego siebie. Mroczna i uzależniająca niczym grecka tragedia opowieść o młodych ludziach, którzy odkrywają, jak łatwo jest zabić, a jak trudno jest żyć.
"Tajemna historia" to kultowy debiut nagrodzonej Pulitzerem autorki "Szczygła". Powieść ta sprzedała się w kilkumilionowym nakładzie, została przetłumaczona na trzydzieści języków i jest dziś uznawana za jedną z najważniejszych powieści końca XX wieku.
Pięknie napisana, cudownie opowiedziana historia: zabawna, smutna, przerażająca. Nie odłożysz tej książki, zanim nie doczytasz do końca co za debiut!
John Grisham
Tartt nie da się porównać z nikim z jej rówieśników. Piękny język, skomplikowana fabuła, fascynujące postaci i intelektualna energia sprawiają, że ta debiutancka powieść jest zdecydowanie najbardziej interesującym dziełem tego pokolenia.
Boston Globe
Niesamowity sukces () wstrząsająca powieść i pełna napięcia rozrywka () Dynamiczna, intelektualna, napisana z ogromną dyscypliną.
New York Times


Strony: 608, Format: 15,5x22 cm
Rok wydania: 2015, oprawa: twarda"

Specyfikacja

Oprawa
Twarda
Liczba stron
608
Rok wydania
2015
Wysokość [cm]
22
Szerokość [cm]
15.5
Autor
Donna Tartt

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Wilga Świat pikseli. Gracze - 180257, Znak Eat pretty. Jedz i bądź piękna. Twój osobisty... - 224867, Akapit Press Wnuczka do orzechów - 139409, Difin Menedżer uczy się od koni. Innowacyjne zarządzanie, Rebis Obrona szaleństwa, Replika Miłość. Wydanie drugie poprawione, Literarura Złap byka za rogi, czyli półżartem o pułapkach., K.E. Liber Imagimorphia. Ekstremalne kolorowanie i wyszukiwanie, Korporacja Ha!Art Modernistki o kinie, Novae Res Nigdy się nie poddam , Bezdroża Jugosławia. Rozsypana układanka, Biblioteka Więzi Conradiana , WSiP Procesy technologiczne w gastronomi. Kwalifikacja T.6. Zeszyt ćwiczeń. Cz. 2, M wydawnictwo Modlitewnik. Ojciec Pio Przyjaciel z nieba, Clear Creation Karnet Swarovski kwadrat CL2507 Urodziny ważki, WSiP Sporządzanie potraw i napojów Kw. TG.07 cz.1 , Positech Games Democracy 3 Steam Gift, High Voltage Software, Volition Inc Saints Row IV - Commander in Chief DLC Steam CD Key, Egmont My Little Pony. Księga mody.