Trudne światło

ID produktu: 1788636
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Tomas Gonzalez
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2018
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Trudne światło

 

Najciekawszy głos współczesnej prozy kolumbijskiej po raz pierwszy w Polsce.

Nieszczęście jest jak wiatr. Zjawia się w sposób naturalny i nieprzewidziany. Wystarczy chwila, by podmuch połamał gałęzie drzew, ale nie jest w stanie wyrwać ich z korzeniami. Ta metafora doskonale oddaje życie Davida.
David, uznany malarz, w swoim domu w Kolumbii wraca do chwil, które wszystko zmieniły. Wypadek Jacobo. Podróż do kliniki w Portland. Ostatnie dni z Sarą.
Jaki będzie jego ostatni obraz: czarno-biały czy jednak pełen barw?
Ta osobista historia z pozoru opowiada o cierpieniu i stracie, ale tak naprawdę o bliskości i życiu. I nie jest to literatura łatwych wzruszeń. Na takie terytoria zapuszczać się mogą tylko prawdziwi mistrzowie pióra.

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
208
Rok wydania
2018
Szerokość [cm]
13.5
Wysokość [cm]
20.8
Autor
Tomas Gonzalez

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Debit Czerwone! Żółte! Zielone! (174682), MM PUBLICATIONS Smart Grammar and Vocabulary 1 SB, Otwarte Dziecioodporna w.2011 - 55249, Storybox Najlepsze anegdoty o sławnych ludziach audiobook - 204158, Omedia Bajki - Grajki. Miś Świata CD - 182842, Level Trading Rozmówki polsko-rosyjskie ze słowniczkiem (97052), Znak Węzły pamięci, Harmonia Ja i moje potrzeby, SQN Endgame. T.2. Klucz Niebios, Trzecia Strona Żadna zmiana. O niemocy polskiej klasy... - Stefan Sękowski, KOS Reiki. 5 wskazań dobrego życia, Macmillan Beyond B1+ SB Premium , Zysk i S-ka Zwrotnik Węży, Egmont Jurassic World 2. Megaalbum z naklejkami , Sine Qua Non Dekalog Nawałki. Reprezentacja Polski bez tajemnic, Kameleon Endorf, Harmonia Ortotrening Rz-Ż, Skrzat GWIAZDKOWY PREZENT I INNE OPOWIADANIA OPOWIEŚCI WIGILIJNEJ GWIAZDKI