Zdrowie i diety

Weź zdrowie w swoje ręce. Jak uleczyć samego siebie...

ID produktu: 1344840
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Amy B. Scher
  • Liczba stron: 352
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rodzaj: Inne
  • Rok wydania: 2016
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Uzdrawianie energetyczne zajmuje się przywracaniem harmonii w naturalnym polu ludzkiego organizmu. Polega na uwalnianiu energii w ciele, niezależnie od tego gdzie jest skumulowana. W ten sposób możesz pozbyć się chorób fizycznych, uciążliwych dolegliwości czy negatywnych emocji, wzmacniając tym samym swoją odporność.
Amy Scher jest wiodącym głosem na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha oraz terapeutką energetyczną. Po pokonaniu zagrażającej życiu choroby, doznała olśnienia, że uzdrawianie dotyczy czegoś więcej, niż tylko fizyczności. Jej dramatyczna historia pokazuje, jak ważne jest zajęcie się swoimi energiami emocjonalnymi, szczególnie wtedy, gdy nic innego już nam nie pomaga. Używając różnych metod, wyjaśnia, jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie poprzez kochanie i akceptację siebie. W książce prezentuje kompleksowe podejście do samoleczenia zebrane w łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia się z tym, kim naprawdę jesteśmy. Z przewodnika, nauczysz się kilku technik do samodzielnego stosowania, z których korzystała sama Autorka. Należą do nich m.in. TTT Test i Opukiwanie Grasicy, EFT Techniki Emocjonalnej Wolności, Medytacja Uwalniania Przekonań, Opukiwanie Czakr oraz Metoda Trzech Serc. Dzięki nim odkryjesz obszary nierównowagi występujące w Twoim ciele i proste sposoby poradzenia sobie z nimi. Bez względu na to, czy doświadczasz fizycznych objawów czy po prostu czujesz się zagubiony, pełen niepokoju i emocjonalnie rozchwiany, ta książka pomoże odmienić Twoje życie.
Wykorzystaj swój potencjał i ulecz się sam.


Strony: 352, Format: 14,5x20,5 cm
Rok wydania: 2016, oprawa: broszurowa

Specyfikacja

Rodzaj
Inne
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
352
Rok wydania
2016
Wysokość [cm]
20.5
Szerokość [cm]
14.5
Autor
Amy B. Scher

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Arystoteles Mądry Przedszkolak czerwona - 185679, Prószyński i S-ka Tytus, Romek i A'Tomek - Księga 10 w.2017 (246743), Nowa Era Przyroda SP 6 Tajemnice przyrody ćwiczenia, Ongrys Tajfun. Na tropie Skorpiona , Express Publishing Blaze 3 WB Grammar EXPRESS PUBLISHING, Studio Emka Wolni i zniewoleni, VIDEOGRAF Nowy dom na wyrębach, ab-art Logopedyczne rybki 3, RM Niki i Tesla. Bunt armii robotów, Lingea Rozmówki hiszpańskie ze słownikiem i gramatyką , Arti Planeta życia , Colgraf Maluj z kurczakiem, Hanami Słomkowy kapelusz i inne bajki, Hueber Deutsch.com 2 Ćwiczenia. Język niemiecki, Maszoperia Literacka Ojcze Józefie, WSiP Historia SP 5 Podr. WSiP, Dolnośląskie Doktor Proktor i koniec świata. Być może