Zamów Kartę Kredytową Citibank i zdobądź voucher 300 zł do morele.net.

Jeżeli planujecie zakupy w morele.net, zapewne zainteresuje Was możliwość uzyskania vouchera o wartości 300 złotych na dowolne zakupy do wykorzystania w naszym sklepie. Wszystko za sprawą czwartej już edycji promocji, którą zorganizowaliśmy razem z Citi Handlowy.

Komentarze: 0
Data: 02.04.2018

Ranking książek 2017. Najczęściej wybierane pozycje

Jak wyłuskać doskonałą lekturę z całej masy książek, które znajdziemy na półkach księgarni?

Komentarze: 0
Data: 13.12.2017

Książka o Microsoft Outlook 2013 i 2016 – jaka najlepsza? Ranking polecanych

Obsługa jednego z najpopularniejszych programów pocztowych, czyli Microsoft Outlook, nie wydaje się szczególnie skomplikowana, o ile nie trzeba dokonać nowej konfiguracji konta albo skorzystać z którejś z zaawansowanych funkcji programu. Znajomość Outlooka często kończy się na odbieraniu i wysyłaniu maili, a przecież jest to program o bardzo szerokim zastosowaniu i wygodnej funkcjonalności. By poznać jego wszelkie tajniki, warto sięgnąć po odpowiednie kursy i poradniki. Jaką książkę do Outlooka 2013 i 2016 wybrać?

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Farmakologia - jaka książka? Która będzie najlepsza?

Nauka farmakologii jest sporym wyzwaniem dla większości studentów kierunków medycznych. Jakie podręczniki wybrać, by łatwiej przyswoić obszerną wiedzę z tej dziedziny? Z których książek uczyć się na co dzień, a które przydadzą się podczas powtórek do egzaminów?

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Książka przygodowa - polecane i bestsellery. Która będzie najlepsza?

Literatura przygodowa cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników w różnych przedziałach wiekowych. Po ten typ lektury sięgają szczególnie chętnie osoby młode oraz dzieci.

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Książka o Microsoft Word 2013 i 2016 – jaka najlepsza? Ranking polecanych

Obsługa programów z pakietu Microsoft Office to umiejętność, która przydaje się niemal w każdym miejscu pracy, ale też w wielu sytuacjach prywatnych. Word to nie tylko edytor tekstu, do tworzenia prostych pism i dokumentów, ale zaawansowany program o szerokiej funkcjonalności, którego dobra znajomość zdecydowanie ułatwia pracę z jakimkolwiek tekstem. Jak wybrać książkę do nauki Worda 2013 i 2016? Jakie publikacje o tej tematyce są szczególnie godne polecenia?

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Książka o PowerPoint 2013 i 2016 – jaka najlepsza? Ranking polecanych

Umiejętność Tworzenia prezentacji multimedialnych, profesjonalnych slajdów i materiałów wizualizujących dane przydaje się nie tylko w korporacjach i biurach, ale w większości firm, a nawet na uczelniach i na etapie szkolnym. Prezentowanie informacji w formie slajdów multimedialnych jest wygodne, efektowne i niezwykle popularne. By opanować do perfekcji obsługę programu PowerPoint, który jest jednym z najpopularniejszych programów do tworzenia prezentacji, warto sięgnąć po jedną lub kilka książek tematycznych. Jakie wybrać? Które są najlepsze?

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Książka o Gimpie – jaka najlepsza? Ranking polecanych

Gimp to jeden z popularniejszych programów do grafiki rastrowej. Bywa użytkowany w zastępstwie do dość kosztownego Photoshopa, ma szeroką funkcjonalność, która sprawia, że można pracować w nim nad retuszem, fotomontażem i rysunkami. Gimp jest dość zaawansowanym programem, którego warto się nauczyć. O wiele łatwiej jest poznać jego wszystkie funkcje i ich praktyczne zastosowanie, jeśli sięgniemy po odpowiednie publikacje i poradniki. Po jakie książki sięgnąć?

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Książka o obsłudze Internetu – jaka najlepsza? Ranking polecanych

Internet jest dzisiaj tak powszechny, że wiele osób nie wyobraża sobie bez niego swojej codzienności. Dotyczy to głównie młodszych osób, chociaż wielu seniorów zaczyna przekonywać się o dobrodziejstwach, jakie niesie ze sobą sprawne odnajdywanie się w sieci. W pracy lub do wykonywania obowiązków w domu potrzebne nam są jednak nieco szersze umiejętności w kwestii poruszania się po Internecie. Dlatego warto jest poznać wszystkie tajniki internetowego świata.

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017

Książka o pakiecie Office 2013 i 2016 – która najlepsza? Ranking polecanych

Znajomość oprogramowania Office przydaje się nie tylko do pracy w biurze, ale również w domu. To jeden z najbardziej uniwersalnych pakietów, dzięki któremu możemy wykonać większość zadań, jakie zazwyczaj robimy podczas korzystania z komputera. Najbardziej przydatne narzędzia to edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny oraz narzędzie do robienia prezentacji. W zależności od tego, z jakiej wersji pakietu korzystamy, warto jest poznać wszystkie dostępne funkcje.

Komentarze: 0
Data: 10.12.2017