Specjalistyczne

Współdziałanie w obszarze profesji społecznych i medycznych

ID produktu: 4803099
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Autor: Dorota Wolska-Prylińska
  • Dziedzina: Socjologia
  • Liczba stron: 228
  • Oprawa: Broszurowa
  • Rok wydania: 2018
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

Współdziałanie w obszarze profesji społecznych i medycznych

 

 

Publikacja dotyczy kategorii współdziałania w obrębie profesji społecznych i medycznych, także w kontekście kształcenia do tych zawodów. Autorka. dysponująca obszerną wiedzą teoretyczną oraz bogatym doświadczeniem praktycznym, stawia tezę, że współdziałanie w praktyce społecznej i medycznej jest realizowane w ograniczonym zakresie. Rozumiane jest bowiem bardziej jako sporadyczna współpraca niż aktywność równoprawnych partnerów. W toku analizy autorka wskazuje na znaczenie i możliwości współdziałania, podkreśla walory jego uczestników, omawia warunki przygotowania do współdziałania reprezentantów profesji społecznych i medycznych. a także wskazuje na przeszkody w realizacji tego zadania. Książka jest adresowana do wszystkich, którzy twierdzą. że współdziałają albo chcieliby profesjonalnie współdziałać.
Język monografii jest na tyle komunikatywny, że praca będzie czytelna dla osób spoza środowiska akademickiego, a działających w profesjach społecznych i medycznych oraz innych służbach ukierunkowanych na pomoc człowiekowi []. Publikacja z pewnością zainteresuje nie tylko środowiska akademickie - nauczycieli kształcących pedagogów, pracowników socjalnych i nauczycieli kształcących w zawodach medycznych - lecz także studentów kierunków humanistyczno-społecznych. Może być wykorzystywana w procesie kształcenia na studiach podyplomowych i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe w zawodach społecznych i medycznych. Z pewnością będzie służyć wszystkim, którzy decydują o treściach kształcenia przyszłych specjalistów działających w tych dwóch obszarach.
Z recenzji prof. dr hab. Ewy Syrek

Specyfikacja

Dziedzina
Socjologia
Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
228
Rok wydania
2018
Autor
Dorota Wolska-Prylińska

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Centrum Edukacji Dziecięcej Moja wielka księga ćwiczeń. Wokół nas (96877), M wydawnictwo Pan jest Pasterzem moim - 178508, Agora Mistrzowie słowa 2. Podróże z Herodotem , Dolnośląskie Jinny z Finmory 11. Nocna zasadzka - 177528, Hachette Alter Ego 4 ćwiczenia+CD (61851), Lingo Niemiecki. Gramatyka podręczna, WDS Sandomierz Świadek Chrystusa w Kościele 1. Podręcznik, Novae Res Dziewczyna z daleka (228323), Warszawska Grupa Wydawnicza Wiersze, wierszydła, Santoro Zakładka do książki - Dusk Cass Film (226803), Pons Francuski raz, dwa, trzy, cztery, Biblioteka Akustyczna Śpiące królewny. Audiobook, Wagant Stefan Żeromski. Prezydent Rzeczpospolitej Zakopiańskiej, Sobik Przygody Fenka. Moje zdrowie. Lubię sport!, PWN Naukowy ECDL Współpraca online S7, Książnica ZMIERZCH TUDORÓW DZIEWIĘCIODNIOWA KRÓLOWA I JEJ SIOSTRY