Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

ZANIM MNIE ZNAJDĄ

ID produktu: 4985945
Zobacz produkty podobne

Opis produktu


Czy Dylan podąża za Casey, by ją ukarać czy raczej ochronić? 

Casey Cox nadal ucieka przed karą za morderstwo, którego nie popełniła. Dylan Roberts – najbardziej zawzięty z tych, którzy jej szukają – wciąż jest na jej tropie. Tymczasem wysyłane przez niego w tajemnicy e-maile sugerują, że zna prawdę i chce jej pomóc. Pozwolił dziewczynie zbiec, kiedy miał ją na wyciągnięcie ręki, ale odkrywanie prawdy nie przychodzi łatwo. 

Zbierając dowody przeciwko prawdziwym zabójcom przyjaciela, Casey natrafia na kolejną niesprawiedliwość. Żeby zwalczyć zło, ryzykuje nawet własnym bezpieczeństwem. Jednak nie ma wątpliwości… jeśli zostanie zatrzymana – zginie, zanim przekroczy próg celi.
W tej wciągającej kontynuacji bestsellera USA Today zło jeszcze raz próbuje wyciągnąć Casey z ukrycia… Czy światełko, które widzi w tunelu, okaże się prawdziwe? Czy Dylan jest pomocą zesłaną przez niebo, czy kolejnym cierniem, który wbije się w jej serce?

Specyfikacja

Oprawa
Broszurowa
Liczba stron
368
Rok wydania
2018
Szerokość [cm]
14
Wysokość [cm]
20.5
Autor
Terri Blackstock

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Egmont Święto końca zimy, Skrzat Kodeks drogowy małego pieszego (24472), Skrzat Bo widzisz, mamusiu i inne wierszyki (61695), Skrzat Tosia na Wyspie Zapomnianych Bajek - 219002, Znak Nagi sad - 57041, Media Rodzina Elena. Tajemnica stadniny - 152350, Marek Derewiecki Krytyka praktycznego rozumu , Taurus Media Żywe trupy T.10 Czym się staliśmy Wyd. II, Zwierciadło Królowe życia i król, Hortpress Omacnica prosowianka bez tajemnic, Prószyński i S-ka Gra Einsteina i kot Schrodingera, Ośrodek Karta Między Światami, Fronda Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków , PWN Jak radzić sobie ze stresem , Olesiejuk Co to jest? Rodzina , WMG Grateful Dead - Anthem Of The Sun (50TH Anniversary Deluxe Edition), Sine Qua Non Mick i Keith. Rolling Stonesów portret podwójny, Herlitz Brulion A6/96 Caleidoscope, Egmont Dzwoneczek i uczynne wróżki. Bajeczka do czytania i słuchania